Revital Clinic

Oświadczenie Revital.Clinic

Oświadczenie W związku z zatrzymaniem w dniu 03.10.2019 r. Pana Marcina N. jak i postawieniem Panu Marcinowi N. zarzutów udziału w tzw. „mafii lekowej”, a także powtarzającymi się insynuacjami co do powiązań Pana Marcina N. ze Spółką, w imieniu Revital.Clinic kategorycznie zaprzeczam, aby zachodził jakikolwiek, związek Pana Marcina N. z naszą Spółką.

Stanowczo odcinamy się od Pana Marcina N. i jakichkolwiek jego działań.

Spółka Revital.Clinic prowadzi działalność na niezmiennych warunkach, zgodnych prawem i Kodeksem Etyki Lekarskiej, nie ma, nie było i nie będzie w niej miejsca, na działania niezgodne z prawem.

Raz jeszcze podkreślam, że Spółka nie jest w żaden sposób powiązana z Panem Marcinem N. a wobec Spółki Revital.Clinic nie toczy się, ani nie toczyło żadne postępowanie.

Z wyrazami szacunku,
Kinga Matusiak
Prezes Zarządu Revital.Clinic

 

O autorze

Revital Clinic

Revital Clinic

Revital.Clinic placówka specjalizująca się we wlewach dożylnych, hormonoterapii, dietetyce klinicznej, oraz EBM (Evidence-based medicine) czyli medycynie opartej na faktach i dowodach naukowych. Revital.Clinic to współczesna sztuka lekarska, wspierająca swojego Pacjenta na każdym etapie leczenia.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł