Revital Clinic Suplementacja dożylna

Wlew Sex Drive – lepsza jakość życia seksualnego

Jakość życia seksualnego w dużym stopniu wpływa na ogólną satysfakcję życiową. Ogrom pracy, stres, multum obowiązków – jesteśmy eksponowani na wiele czynników, które niestety często na tę sferę życia wpływają negatywnie. Na szczęście w Revital Clinic mamy sposoby na wszelkie problemy!

Zacznijmy od początku – czego potrzeba, by życie intymne było intensywne i satysfakcjonujące? Oczywiście chęci! Odczuwanie popędu seksualnego zależy od pewnych reakcji biochemicznych, a najdonioślejszą rolę pełni tutaj dopamina. Jest ona neuroprzekaźnikiem, który wpływa na odczuwanie szczęścia, stymuluje ośrodek nagrody w mózgu, dodaje energii, zwiększa koncentrację i motywację, między innymi w zachowaniach seksualnych. Odgrywa tez sporą role w procesie zakochiwania się. Pula dopaminy może być uszczuplana przez przewlekły stres lub kiepską jakość diety, która nie dostarcza odpowiednich ilości substratów do odbudowy neurotransmiterów. Na szczęście, uzupełnianie tyrozyny przeciwdziała negatywnemu wpływowi stresu na chemię mózgu1, dzięki czemu może poprawić libido i zmniejszyć zmęczenie. Aminokwas ten w solidnej dawce zawarty jest w autorskim wlewie Sex Drive, który znajdziecie w ofercie Revital. Efekt ograniczający zmęczenie jest dodatkowo potęgowany obecnością ornityny, która pomaga szczególnie poprzez redukcję poziomu amoniaku, oraz taurynę – popularny składnik napojów energetycznych.

Wymienione aminokwasy świetnie uzupełnia obecność magnezu, którego niedobór może powodować większe odczuwanie zmęczenia, co oczywiście miłosnym podbojom nie sprzyja. Suplementacja magnezem często zmniejsza też stres i lęki2, przekładając się na większy komfort psychiczny. Warto zauważyć, że magnez w formie siarczanu (taki jak używany jest w Revital Clinic) szybko i efektywnie zwiększa poziom magnezu w mózgu3, co go wyróżnia na tle popularnych form stosowanych w suplementach doustnych. Błyskawiczny wzrost tego pierwiastka w mózgu pozwala intensywniej odnotować jego wpływ na samopoczucie.

Dobrze, chęci już są. Teraz trzeba zadbać o możliwości! By i tutaj nie zbrakło mocy, Sex Bomb dostarcza argininy i cytruliny, które są prekursorami do tlenku azotu4,5. Ten gazowy hormon wpływa na rozkurczanie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, co wpływa na sprawniejszy dopływ krwi do narządów płciowych. Dzięki temu Panowie osiągnąć mogą silniejszą erekcję. Zjawisko to nie jest obojętne również wobec Pań, ponieważ większe ukrwienie narządów płciowych skutkuje intensyfikacją doznań. Brzmi atrakcyjnie, prawda?

Wymienione wyżej aminokwasy w odpowiednich dawkach tworzą naprawdę przyjemny i skuteczny koktajl zwiększający możliwości w sypialni. Przynosi korzyści bez względu na płeć, tak więc wizyta na wspólny wlew może być wybornym pomysłem na urozmaicenie wolnego czasu. Zapraszamy również na wlew i aromatyczną kawę przed planowaną randką, by się odprężyć i napełnić pozytywną energią na resztę wieczoru!

 

Bibliografia:

  1. https://www.nap.edu/read/4563/chapter/21
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5452159/
  3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1471674
  4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21067832
  5. https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00503.2010

O autorze

Revital Clinic

Revital Clinic

Revital.Clinic placówka specjalizująca się we wlewach dożylnych, hormonoterapii, dietetyce klinicznej, oraz EBM (Evidence-based medicine) czyli medycynie opartej na faktach i dowodach naukowych. Revital.Clinic to współczesna sztuka lekarska, wspierająca swojego Pacjenta na każdym etapie leczenia.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł