Revital Clinic

Zdrowie w prezencie dla Twoich najbliższych – Voucher Revital Clinic.

Poszukiwanie idealnego prezentu potrafi zestresować.. Czy się spodoba? Co kupić? Gdzie kupić? Czy wybrać ten tańszy, czy może droższy? A co jak się jednak nie spodoba? Można zamienić? Oddać? Setki pytań bez odpowiedzi potrafią spędzić sen z powiek. Czy istnieje prezent idealny? Taki, który wyjdzie najbliższym na zdrowie? Istnieje, gwarantujemy!*

Revital.Clinic przygotuje prezent, skrojony na miarę potrzeb Twoich bliskich. Voucher na dowolną kwotę i dowolną usługę w naszej Klinice! Ile razy prosiliście najbliższych o to by o siebie zadbali? Wykonali podstawowe badania, zasięgnęli porady lekarskiej? Zregenerowali układ nerwowy? Wzięli się za siebie? Voucher Revital.Clinic załatwi te problemy! Badania, zabiegi fizjoterapeutyczne, konsultacje specjalistyczne czy wreszcie kroplówki – wszystko to, może wchodzić w skład vouchera, bo to Wy według własnych potrzeb, dowolnie wybierajcie kwotę i usługę jaką ma być objęty.

Tata nie robił badań krwi od pięciu lat? Mama cierpi na migreny, ale nie była na żadnej konsultacji lekarskiej? Chłopak wyciska siódme poty na siłowni, ale zapomina o regeneracji? Z voucherem pod choinką, żadne z nich już nie zapomni o swoim problemie, a Ty zyskasz gwarancję jego rozwiązania, w końcu opłacony voucher, to świetna zagrywka psychologiczna.

Zapisy – szczegóły – zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 507 808 878 

*Dane działu sprzedażowego Revital.Clinic z 2017 r: w okresie świątecznym zakupiono 60 voucherów na średnią kwotę 200 zł. Wszystkie vouchery wykorzystano do 31.03.2018r.

O autorze

Revital Clinic

Revital Clinic

Revital.Clinic placówka specjalizująca się we wlewach dożylnych, hormonoterapii, dietetyce klinicznej, oraz EBM (Evidence-based medicine) czyli medycynie opartej na faktach i dowodach naukowych. Revital.Clinic to współczesna sztuka lekarska, wspierająca swojego Pacjenta na każdym etapie leczenia.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł